אודות החברה

קבוצת דורון פרטוש יוזמת, מתכננת ובונה מגוון פרויקטים איכותיים למגורים בכל רחבי ישראל. הקבוצה, בניהולו של דורון פרטוש, בעל ניסיון רב ביזמות ובניית פרויקטים בסקטור הפרטי וכן גם מגוון פרויקטים בסקטור הציבורי. קבוצת דורון פרטוש חרטה על דגלה תהליך בנייה שקוף, אמין ומקצועי, תוך הקפדה על מערך בקרה מתקדם ליווי ויחס אישי לכל רוכש עד לקבלת המפתח לבית חלומותיו. קבוצת דורון פרטוש מזמינה גם אותך ליהנות, כמו מאות משפחות אחרות, משירות איכותי וממקצועיות ללא פשרות, כי אנחנו יודעים שזה הבית שלך.

מובילים ביזמות והתחדשות עירונית

חטיבת היזמות בקבוצת דורון פרטוש עוסקת באיתור שטחים לבנייה ובפרויקטים להתחדשות עירונית במסגרת תמ״א 38 ופרויקטים לפינוי ובינוי ברחבי הארץ. תהליך העבודה מתחיל בבחינת האזור והסביבה המוניציפלית, איתור הבניין, תכנון המבנה, פיקוח על תהליך הביצוע בהתאם לתקנים המחמירים ביותר ומכירת הדירות בפועל. הקבוצה רואה בחידוש הסביבה העירונית בישראל שליחות שמטרתה יצירת מרקם עירוני חדשני המותאם לאורח החיים המתקדם של כולנו, מתוך מחויבות לתהליך איכותי ולתוצר ברמה הגבוהה ביותר. כל הפרויקטים היזמיים מבוצעים בלעדית באמצעות חטיבת ההנדסה והביצוע של הקבוצה.

אודות הבעלים

בראש הקבוצה עומד דורון פרטוש, בוגר הנדסת בניין  בעל ניסיון וותק בייזום ובנייה של פרויקטים רבים ומורכבים כבר למעלה מ20 שנה. בן הפרויקטים הרבים שנוהלו ובוצעו על ידו ניתן למצוא שכונות מגורים, בתים צמודי קרקע ובנייני מגורים רבים. בהתאם למדיניות הקבוצה, דורון פרטוש מעורב ומלווה כל פרויקט באופן אישי החל משלב התכנון ועד למסירה ללקוח, והכל בשקיפות, יושר, אמינות ואיכות ללא פשרות.